2019 Ealdorlight Oyunu

Chris Parsons'ın indie-takımının solo performansının bu deneyimi, onun için tamamen yeni olacak - o, yayınladığı ilk projeden, üslubunda değil, üslubunda bile, temelde farklı olan bir oyun yaratmaya çalıştı. tüccar.

Mekan modelleme uzay modellemesinden tam teşekküllü bir yöntemle oluşturulan RPG'ye keskin bir sıçrama, etkileyici ve ilham veriyor.

Oyun hakkında genel bilgi:

  • Tür - RPG
  • Fantezi ayarı
  • Geliştirici - Chris Parsons ve Co
  • Yayıncı / Yerelleştirici - Chris Parsons ve Co
  • Çıkış Tarihi - 2019

Bu nedenle, yazarın kaleminin bu türdeki ilk ciddi testini küçümseyici bir şekilde ele almaya çalışacağız, özellikle de buradaki fikir ilke olarak çok ilginç olduğu için.

Her ne kadar yaratıcı yoluna bakarsanız, Cumhuriyet: Devrim ve Evil Genius gibi yüksek profilli projelere katılım çok şey anlatsa da, er ya da geç bu yeteneğin oyuncuların kalbindeki beklenen yanıtı bulacağına dair umut veriyor.

Hikaye hattı

Öyleyse, Might and Magic Dünyası ortaçağ ortamında bazı geleneksel stratejilerden bazı analoglarınız olduğunu hayal edin. Gönderilen? Şimdi tüm bunları fethetmeniz ve fethetmeniz gerektiğini düşünün, ancak oyun modunda değil, aynı zamanda gerçek zamanlı olarak, tonlarca görevi tamamlayarak, araziyi keşfederek, kahramanını geliştirerek ve idrarın ne olduğunu merak ederek.

Peki nasıl? Eğlenceli bir görüntü, değil mi? Genel olarak, bir çeşit açık hikaye hakkında konuşmak zor. Daha doğrusu, elbette, orada ve aslında her şey ona bağlı.

ealdorlight 2019 yayın tarihi

Fakat her seferinde rastgele oluşturulduğu için, oyun haritasındaki hedeflerin yanı sıra güçleri ve nesneleri de yerleştirdiğinizde, şimdi bir şeyi hayal edebileceksiniz, ve sonra oyunu geçip, beklenmedik bir şey elde edebileceksiniz. Bir kelimeyle, Chris bir entrika yaratmayı başardı, ki öyle görünüyor ki, henüz benzerine sahip değildi ...

Tüm konu dallarında ortak olan tek şey, karakterin kendi hikayesinin başlangıcıdır. Çocukluğumuzda, derin çocukluk döneminde bilinmeyen bir nedenden ötürü anne-babası tarafından ekilen bir çocuk olarak karşımıza çıkar, bu nedenle kökenini yedi kilitin arkasında bir sır olarak kalır.

Çocuk iyi insanlar tarafından benimsendi ve onun büyüsünü izlemek ve karakterinin ve becerilerinin oluşumunu doğrudan etkileyen onun için önemli yaşam seçimleri yapmak zorundayız.

Proteinimizin yerine oturamayacak, yüzlerce yıldır uykusuz, doğaüstü bir varlık olan Eldorlight adlı bir şey verilecek, ama şimdi, krallığa yaklaşmakta olan karanlıktan dolayı uyandı, ve içine giren kahraman oldu. tahtta yer alan hassas ellerimizi dağıtmak.

ealdorlight incelemesi

Ve bu, yola hazır olmanın, aynı zamanda hedeflerinize ulaşmayı öğrenmenin, doğru kişileri ve arkadaşlığı sağlamanın, her türlü hizmeti sunmanın ve borçlularınızı kraliyet yolunda daha fazla kariyer büyümesine yardımcı olanların yapmalarını sağlamanın zamanı geldi. taç, hatta entrika için karmaşık veya sadece zorla rakiplerini kaldırmak.

Oyun Dünyası

2019 RPG haritası, halihazırda çeşitli büyüklükteki birçok yerleşim yerlerinin yanı sıra ormanların, su kütlelerinin, dağların ve bunların hepsinin arasındaki iletişimin lojistik yollarının bulunduğu çok sayıda yerleşimin bulunduğu bir krallıktır. Ve hatta araştırma için mevcut bir dizi zindan.

Krallığın nüfusu hiçbir şekilde durağan değildir - yazar, her biri kendi tarihine ve özelliklerine sahip bir dizi farklı karakterin yanı sıra anlatımdaki ağır bir rolü de icat etmiştir. Bu, tüm mesleklerin hem basit hem de asil insanları olacaktır. , çağlar ve meslekler - tek kelimeyle, ortaçağ dünyasında tam teşekküllü bir yaşam simülatörü var.

Ealdorlight oyun ve grafikler

ealdorlight 2019 hikayesi

Ealdorlight oynanışı, Mount and Blade ve Cüce Fortress'den bir şey aldı: Bu, oyuncunun gelişimine odaklandı, öyküsünde geliştirilmiş ve etkileyici bir hikaye ve aynı zamanda devrim yaratan yeni bir savaş sistemi ile maceraları sürüyor.

Ve eğer burada “devrimci” dese, o zaman bunun anlamı kastedildi, çünkü projenin yaratıcısı, bedenin farklı kısımlarına çarpmanın etkisine dayanan bir muharebe sistemini uygulamamayı başardı (bunu birçok projede gördük, Fallout ve diğerleri daha az eski ve yüksek sesle başlayan).

Parson, fizyolojik arka planında anatomik olarak titiz ve yetkin olan bireysel organlara, kaslara ve kemiklere verilen orijinal hasar sistemini simüle ederek çok daha ileri gitti. Ve aynı zamanda savaşın kendisi, klasik altıgen ızgaraya dayanarak adım adım ilerleyecektir.

Bu tipik bir fantezi dünyası olmasına rağmen, burada sihir verilen bir şey değildir. Bu bir nadirlik ve mühürün arkasındaki gizem. Özellikle ana karakter için çekici ve yararlı.

ealdorlight 2019 oyun

Buna ek olarak, seyahat ve mülk yönetimine bağlı bir çok şey var: köyler ve şehirler arasında dolaşmak, belediye birimlerinde iş süreçlerini organize etmek için kaynak ve yiyecek sağlamak, belediye birimlerinde iş süreçlerini düzenlemek ve tüm bunları belirli görevlerin tamamlanması.

Klasik stratejilerde olduğu gibi burada da diplomasi çok önemlidir: İstenen hedeflere ulaşmak için, yerel halkın güvenini kazanmak, onlarla birlikte olmayı öğrenmek ve pozitif itibarınızı yaratmak zorundasınız.

Oyunun bir üretim ve çiftçilik sistemi var, yeni ürün satın alarak ekipmanı geliştirebilir, güçlerini artırmanın yanı sıra gücünü artırabilir ve her bir eşyaya yönelik görevlerini tamamlayarak gerçek potansiyelini açığa çıkarırken gizli sırları açığa kavuşturabilirsiniz.

Aynı karakter, yeteneklerini pompalayarak ve yeni beceriler keşfederek de geliştirilebilir. Ayrıca, çalmak, dinlenmek, ortak işe almak, başınıza karşı rakiplerle çatışmak, şantaj yapmak ve kendi küçük soruşturmalarınızın sonuçlarını ve söylentileri yayınlayarak çeşitli kişilerin imajını bozmak da mümkündür.

ealdorlight 2019 sistem gereksinimleri

Bir şöhret sistemi var ve ödüller, yapılan görevlerin karmaşıklığı ve onları krallığın daha zengin ve daha önemli insanlarından aldıkları seviyeyle büyüyorlar. Bizim kahramanımız, yavaş yavaş azizlere gizlice giren başlıklar, zenginlikler ve topraklar ile sistematik olarak aşırıya kaçacaktır. taht.

Son çare olarak, yeterince güç toplayabilir ve kanlı bir darbe düzenleyebilirsiniz. Ya da bir yarışmacının "doğal" ölümünü sessizce ayarlayabilirsin ...

Oyunun geliştirilmesinin ön malzemelerine bakarak, buradaki grafikler oldukça iyi (malzemenin hala çok ham olduğu için indirim yapmalısınız, çünkü serbest bırakmadan önce - çok zaman). Skyrim değil elbette, ama çok da kötü değil.

Sistem Gereksinimleri ve Platformları

Oyun sadece PS için, ancak tüm yaygın sistemler için geliştirilmiştir. Bir şey hakkında daha ayrıntılı konuşmak için henüz erken, çünkü Kickstarter'da para toplamak için yapılan proje henüz onun için son noktasına ulaşmadı.

Related news

2019 Ealdorlight Oyunu image, picture 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu 2019 Ealdorlight Oyunu