Avengers 4 (film, 2019)

Rousseau'nun kardeşleri sözlerini boşa harcamıyorlardı: Onlar, tekrar tekrar savaşlara son veren, tüm zamanların ve halkların çılgın, slab şeklindeki Thanos'unu ve süper kahramanlarını getireceklerine söz verdiler ve şunları yaptılar: Avengers 4 - bir 2019 filmi.

Son savaş

Galaksiden önce bile Mayıs sıcağında patlayan dinamik gerilimin devamı, uzay filmi epopee hayranlarını şaşırtmayı başardı: "Avengers 4" Superstar kahramanları ve aktörleri topladı. Samuel Leroy Jackson bile geçici sevgilisi Zoe'yi terk etti ve olağanüstü Sh.I.'nin direktörü olan ilk Avenger Nick Fury olarak yeniden reenkarne oldu. Kimse, Thanos'un ezici Infinity Glove'ı yönetmesinden sonra, evrene ne olduğunu gösterme ve söyleme fırsatını terketmek istemedi.

Ve çok şey olacak. Ölümcül kaos evrende hüküm sürdü. Karasal ve dünya dışı ırklar titreyerek, birçok şey evrensel kötülüğü emmekten dehşete düşüyor, şehirler tahliye ediliyor. Sonsuz savaşın ölümcül gücü herkesi yener. Katastrofik yıkımın çerçeveleri nüfuz edici ve gerçek bir deliliktir (Marvel, otantik özel efektlerin ustasıdır). Yok olmanın eşiğindeki tüm yaşam - Thanos'un her şeyi köleleştirmek için açgözlü susuzluğu ve herkes hiçbir zaman enkarnasyona çok yakın olmamıştı.

Ve sonra gelirler - Galaksi ve Yenilmezlerin Muhafızları. Ve Thor'un sürprizini - üçüncüsü fırtına ve yıldırım tanrısı İskandinav tanrısı - konuşan bir rakun, ağaç gibi bir Grute, dua okuyan bıyıklı bir kız, görüşlerini okuyan - bir takımın bir üyesi ile buluşurken harika Diğerlerinin güçsüz olduğu savaşlar.

Evrensel dengeyi yeniden kurmak bir şaka değil, ama muzaffer bir gülümsemenin ağır bir sebebidir, çünkü korkusuz kahramanların kopması diğerlerinin gördüğü ve umut ettiği yerde güç çeker. Gelişiyorlar. Onlar kazanır.

Çekimden Avengers 4 çerçeve

Aktörler

Bir gişe rekorları kıran seride 10 Ağustos 2017'de başladı. Avrupalı ​​bir aktör olan (güneydeki Avustralya kentinde doğan karlı İskandinav topraklarının tanrısı), Chris Hemsworth gibi “açık büfe dikliği”, “açık büfe dikliğini” anımsatıyorlardı. bir röportajda söyledi. Ve nasıl olursa olsun, evrensel kötülük ve kader iyiliğine karşı çıkan en çok satan bir filmin kadrosunun oyuncuları dahil edilmesi:

  • kareliKarren Gillanrobotik Nebula'yı kim oynadıysa (ve o, bir kez daha “babalar ve çocuklar” ikilemini çözmek zorunda kalacak - Thanos'un kızı olmak, ne kadar zor);
  • Oscar Californian için iki kez aday gösterildiJeremy RennerClint Barton'da enkarne olmuş, başından her zaman ve herhangi bir pozisyondan tam olarak hedefe vuruyor;
  • her yerde tanınabilirRobert Downey jr- Tony Stark’ı tüketin;
  • Chris Evans- neredeyse ölümsüz Kaptan Amerika;
  • KanadalıEvangeline Lilly- Süper kahraman bir Wasp kılığına bakarak heybetli;
  • romence amerikalıSebastian Stan- Winter Soldier Baki'yi oynuyor;
  • üç çocuk babasıMark RuffaloHuzurlu yaşamda göze çarpan, ancak aslında en yetenekli bilim adamı Bruce Benner olan Hulk'un rolü ile evlenmiş;
  • etkileyiciPeter DinklageTeleportasyonu seven Pipa - troll-swindler'da organik olarak reenkarne hale getirildi.
Karen Gillan

Karen Gillan

Robert Downey jr.

Robert Downey jr.

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

Chris Evans

Chris Evans

Evangeline Lilly

Evangeline Lilly

Jeremy Renner

Jeremy Renner

Tatil için tatlı patlamış mısır, kitap yerleri ve yazım uygulamaları hakkında bilgi alın: İş ünvanı End Game gibi ses getiren Avengers 4'ün beklenen ve beklenen fandom prömiyeri, operatörün kişisel sitesinde rastgele bir sızıntı tespit edildi. Çıkış tarihi Mayıs ayı için planlandı.

Römorkun öngörüsünde, Mayıs 2018'de piyasaya sürülecek olan “Avengers: Infinity of War” teaser'ı izlemeyi öneriyoruz.

Bir hata bulursanız, lütfen bir metin parçasını vurgulayın ve tıklayınCtrl + Enter.

Related news

Avengers 4 (film, 2019) image, picture
Avengers 4 (film, 2019) 33


Avengers 4 (film, 2019) 47


Avengers 4 (film, 2019) 68


Avengers 4 (film, 2019) 92


Avengers 4 (film, 2019) 34


Avengers 4 (film, 2019) 49


Avengers 4 (film, 2019) 76