Film Power Rangers (2017)

Bugün filmler sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de yaratılıyor. Yönetmenler, hayal gücünü harekete geçiren, herkesi içine çeken eğlenceli ve karmaşık sahnelerle ortaya çıkıyor. "Mighty Rangers" ın birkaç mevsimi seyirciyi en sevdiği karakterlerle tanışmaya devam etmek için sabırsızlanıyorlar ve bir kez daha maceraların uçuruma atılıyorlar. onlarla. Bu yüzden uzun metrajlı filmin yayınlanması haberiMighty Rangers 2017serbest bırakma onlar tarafından "bir patlama ile" algılandı.

Resmin serilerden daha geniş bir izleyici kitlesi için tasarlanacağına inanılıyor, bu nedenle çarpıcı başarıyı tahmin ediyordu. Bu harika projenin ana ayrıntılarına bir göz atalım.

Arsa inceliklerini

Anlatının merkezinde insanlığı her türlü talihsizliklerden koruyabilecek özel bir güçle donatılmış dört genç var. Gündelik hayatta, bu adamlar diğer gençlerden pek ayırt edilemez, ancak dünya tehlikede olduğunda veya ufukta çaresiz bir kötü adam ortaya çıktığı anda, renkli kostümler giyerek hemen hemen güçlü koruculara dönüşürler.

Mighty Rangers Filmi 2017

Pratik olarak, diziler boyunca, kahramanlarımız tüm gezegeni yok edebilecek “güçlü bir kötülük” ile karşılaşırlar, ama büyük robo-makineler haline gelebilen saklanan zorluklar (prehistorik hayvanlara benzeyen arabalar) sayesinde düşman yendi kalır. 2017 için duyurulmuş olan resmin taslağının tespit edilmesi hâlâ zor. Çünkü içerik oluşturucular en sıkı güvende kalıyor.

Ama dizide gösterilen öykülerden uzak olmadığını varsayabiliriz. Aynı Rangerler, aynı kötü adamlar ve aynı süper güç, tüm suçluları yok etmeye hazır. Filmin hayranları, yazarların “Power Rangers” ı daha da muhteşem ve muhteşem hale getirmek için her türlü çabayı göstermeye çalışacaklarından emin.

Bu bölümlerin ayırt edici özelliklerinin Japonca türkü tokusatsu olduğunu hatırlayın. Bu kasetin oluşturulması sırasında büyük miktarlarda kombine çekim kullanılır. Yeni filmde sadece bu teknikler değil, aynı zamanda yüksek kaliteli bilgisayar grafikleri de uygulanacak.

Hepsi nasıl başladı

Mighty Rangers 2017 oyuncuları

Yukarıda, "Mighty Rangers" kasetinin Tokusatsu türüne dayanıyor olduğu söylenir. Japonya'da süper kahramanların her türlü şiddetli kötü adamla kurgusal bir dünyada savaştığı birçok film vardır. Kural olarak, her bir katılımcının çalışmasını kolaylaştıran bir ekip olarak hareket ederler. En popüler olanı Tokatsatsu türünün önemli bir temsilcisi olan Japon serisi Super Sentai'dir.

Bu nedenle, sadece kendi vatanında değil, tüm dünyada bir kült oldu. “Power Rangers” kasetinin yazarları, bu filmin kendi yaratımlarının serbest bırakılmasına katkıda bulunduğunu gizlemiyor. Şaşırtıcı bir şekilde, Süper Sentai 1975'ten bu güne çıkıyor.

Bu dizinin konsepti "ideolojik ilham verici" ye benzer - burada da süper kahramanlar dünyayı kurtarıyor. "Power Rangers" 1993 yılında çıkmaya başladı, birkaç mevsim ve hayran kitlesi var.

Film yapımcıları

Mighty Rangers 2017 haberleri

Zaten, film ekibinin sadece profesyonellerden ve yetenekli insanlardan toplandığını söyleyebiliriz. Senaryo ünlü Zach Stenz ve Ashley Miller tarafından geliştirildi. Muhtemelen bu isimlere “X-Men: First Class”, “Thor”, “Twilight Zone” gibi resimlerle rastladınız. Gördüğünüz gibi, yazarlar süper yetenekli insanlar hakkında harika hikayeler yazabiliyor, bu da “Mighty Rangers2” başarısının garanti edildiği anlamına geliyor.

Proje, "Açlık Oyunları" nı yayınlayan "Lionsgate" stüdyosu tarafından geliştirilecek. Doğrudan çekim şirketi "Saban" aldı. 1993'te aynı dizinin yayınlanmasında rol oynamıştı. 3 yıl yaşayabildiğini ve 800 serisinin olduğunu not etti.

Yönetmenin başkanı “Continuum” adlı fantastik filmi yayınlayan Din Israelite tarafından çekildi. The Ultron Çağı, Cehennem Melekleri ve Ninja Kaplumbağaları filmlerinin soundtrack'leriyle etkilemeyi başaran besteci Brian Tyler, müzik eşliğinde eşlik edecek.

Aktörler

Mighty Movie Rangers 2017

Filmin dünya çapında tanındığını iddia etmesine rağmen, yazarlar genç ve az bilinen oyuncularla işbirliği yapmaya karar verdiler. Resimdeki tek yıldız, "Açlık Oyunları" filminde görülebilecek Elizabeth Banks olacak. Kontrol pilotu Rita Repulsa'nın rolünü üstlenecek.

Başlayan yıldızlar en iyi beş bekçiye dönüştü ve belki de gelecekleri bu filmdeki oyuna bağlı:

  • Pembe rangair veya Kimberley Hart - Naomi Scott oynayacak. Kız zaten "Lemon Mouth" ve "Life Bites" serisinde böyle bir filmde oynamayı başardı ve oyun çok profesyoneldi.
  • Blue Ranger veya Billy Cranston - bu rolde ArJ Sayle, “Me, Earl ve Dying Girl” gibi bir gençlik dramalarında ortaya çıkan reenkarne olacak.
  • Sarı Ranger veya Trini Kwan - genç rap şarkıcısı Becky Jy reenkarne edilir. Fakat aktrisin Latin Amerika görüntüsünden dolayı, belki de yaratıcıları onun kahramanının adını daha uygun bir şekilde değiştirecek.
  • Siyah Ranger veya Zach Taylor - Ludy Lin oynayacak.
  • Red Ranger ya da Jason Lee Scott - Dacre Montgomery adındaki bir oyuncu testi geçti ve şimdi bu rol ona atandı.

Şu anda resmin çekimi ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Vancouver (Kanada) yakınlarındaki küçük Stevenson kasabası “yer” olarak seçilmiştir. Zaten, film için ilk tanıtım fotoğrafını bulabilir ve çekimler sırasında çekilen görüntülere hayran kalacaksınız.Tahminlere göre, “Mighty Rangers” resmi, işe alımın ilk günlerinde çoktan popüler olacak ve taraftarlar bunu uzun süre tekrar gözden geçirecek ve arkadaşlarına tavsiyede bulunacak.

Related news

Film Power Rangers (2017) image, picture Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017) Film Power Rangers (2017)