Kıyamet Şimdi: Oyun 2019

Klasik, ama günümüzün igromir Josh Sawyer'ın, büyük Francis Ford Coppola'nın modern Fransız kaleminin uyarlamasını uyarlaması çok sembolik. Fallout evrenin en popüler versiyonlarından birinin aynı ünlü babası - "New Vegas".

Projeye ek olarak, Ubisoft, Obsidian ve diğer oyun şirketlerinin ünlü isimleri yer alacak ve Coppola'nın kendisinin de, ilk Battlefield ve Gears of War'ın yazarı Rob Oten ile birlikte arsa uyarlaması yaptıklarını ve projenin Amerikan Zoetrope tarafından doğrudan denetlenen - efendinin film stüdyosunda, projeye olan ilgiyi ikiye katlıyor.

Oyun hakkında genel bilgi:

  • Tür - RPG / Korku
  • Ayar - Vietnam Savaşı'nın Psychedellic Korku
  • Geliştirici - Erebus LLC
  • Yayımcı / Yerelleştirici - American Zoetrope
  • Çıkış tarihi - 2019-2020

Kickstarter'ın şu anda Kıyamet'in geliştirilmesine yönelik bağış toplama kampanyasına rağmen: Oyun başarısız oldu ve yaratıcıları gereken sayının sadece beşte birini kazımayı başardılar, onlar için vazgeçme kampanyası yapmaktan vazgeçtiler. kendi web sitesi.

Bir yandan, bu iyi bir şeydir, çünkü elleri tamamen terimlere göre çözülmemiştir. Ayrıca, bu, projenin piyasaya sürülmesini beklemekte olan herk kendi kısımlarında aktif geribildirim.

Öte yandan, bu, bir kez daha, 2020'den önce resmi tam tahliyenin beklenmesine değmeyeceğini kanıtlıyor, ancak, proje için fon yaratma hızını hızlandırırsa, yaratıcılar, 2019'da, erken erişimde başlatabilirler. olayın resmi kutlama yıldönümünü kutlamak için.

Hikaye hattı

Kıyamet bugün oyunu 2019

Geliştiriciler, orijinal filmin bir kazan-kazan ve tanınmış bir komplo seçerek oyunda anlatılan hikayeyi karmaşıklaştırmamaya karar verdiler. Doğru olarak, benzerliğin yalnızca genel anlamda olacağına derhal güvenirler - burada anlatım çok daha değişken ve ilginç olacaktır.

Ana karakter, tahmin edebileceğiniz gibi, eski Albay Walter Kurtz'a gitme ve onu ortadan kaldırma görevine atanan Yüzbaşı Benjamin L. Willard olacak.

Özellikle senaryo yazarlarının kompozisyonu göz önüne alındığında, 2019'daki oyunun, orijinal bant gibi, birçok psikolojik çarpışma içereceği, bunların seçimini zorlaştırdığı ve neler olduğu konusunda kararsız hissettirebileceği mümkün.

Oyun Dünyası

apocalypse şimdi oyunu

Bir proje haritası olarak, mantıksal olarak, filmin coğrafyasının tam bir tekrarı olarak önerilecektir. Yani, olayların başlangıcı büyük olasılıkla otel ile başlayacak ve Willard, görevin kendisine duyurulacağı Saygon'da karargaha kadar eşlik edecek ve ana karakter sahile varacak.

Daha sonra oyun, anakaraya doğru Kurtz köyüne (klasik bir tekne veya henüz bildirilmemiş başka bir yol olacak) ve daha sonra köyün kendisi ve çevresine seyahat etme sürecinde ortaya çıkacaktır.

Güneydoğu Asya'nın vahşi manzaralarını, yaşamın yeniden canlandırılmasını, Vietnamlıların yaşamını ve bu yerlerin savaş yıllarının değişimlerini ve bu ihtilafta Amerikan iniş gücünün katılımına ışık tuttuğunu göstermesi bekleniyor. . Fotoğraflar elbette tartışmalı ve çok acı verici, ama bu yüzden her şeyden daha fazla ışığa ve ilgiye ihtiyaçları var.

Oyun Apocalypse Şimdi: Oyun 2019

apocalypse şimdi oyun 2019 hikaye

Psychedelic dehşetli sürücü çeşitli yüksek kaliteli kesim sahneleriyle süslenecek, bazıları bu arada, çok uzun bir süre önce oyunun hiçbirini içermeyen ilk oyun fragmanında gösterilemedi. muhteşem CGI-videoları daha gösterdi.

Bunların yanı sıra, kahramanın diyalogları, olayın anlaşılması ve NPC'nin davranışının bağlı olacağı, neler olup bittiğini anlama ve geliştirme konusunda büyük bir rol oynayacaktır. Ve elbette, elbette, ekip ve çevre ile ilişkilerin kurulmasına büyük önem verilecektir.

İçerik oluşturucular, yönetimin ayrıntıları ve ödevin özellikleri hakkında hiçbir şey bildirmiyorlar, ancak büyük olasılıkla, bunu başarmak için çeşitli yollar sunacaklar. Yazarların elbette, sinematik versiyon, ama şimdi bu tür deneyleri tohumlamak için gerçekten verimli bir toprağa sahipler.

apocalypse şimdi oyun 2019 yayın tarihi

Atmosferik korku taktiksel kararlara dayanacak, özel bir operasyonun yürütülmesi için bağımsız bir kaynak temeli oluşturmak ve planını geliştirmek için gerekli olacaktır.

Dahası, savaşlara doğrudan katılım aşırı bir yöntem olarak kabul edilir - stealth gibi pek çok güç olmayan önemsiz mekaniği için sağlanacaktır. Arsanın gelişimi sırasında karakterinizi oluşturma ve geliştirme süreci zor bir süreçtir.

Grafik ve müzik

Programa göre, oyunda resmi bir film klipi yokken, bir şey söylemek zor, ama oyunun gelişiminde yer alan yukarıda belirtilen kişilerin listesi göz önünde bulundurulduğunda, her şey çok ama çok iyi olacak. Oyunun müziği, en çok satan filmin kızı Sofia Coppola tarafından ele alınacak.

apocalypse şimdi 2019 oyun

Bu arada, oyunun bir hediye versiyonunu genişletilmiş bir film müziği ve büyük ölçekli bir orta projeye dönüştürmesi gereken diğer ilgi çekici bileşenlerle yayınlama fikriydi.

Sistem Gereksinimleri ve Platformları

Başlangıçta, Şimdi Kıyamet: Oyunun konsol platformlarında piyasaya sürülmesi planlanmakta, daha sonra yeterli fon varsa ve proje belli bir popülerliğe sahipse, VR için çıktısı dışarıda tutulmamaktadır. PC sistemlerinden, sadece Mac OS'nin sahip olduğu şanslı kişiler.

Formatlardaki nihai kararlar beklemek zorunda olsa da, elbette, bir yılda bir yere değecektir, daha az değil. Geri kalanı gelince, projenin en azından gelişiminin aktif aşamasına geçiş için başlangıç ​​miktarına ulaşana kadar, bunun hakkında kesin bir şeyden bahsetmek ve gerçekliğe yakın olan geleceği hakkında tahminlerde bulunmak imkansızdır.

Related news

Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 image, picture Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019 Kıyamet Şimdi: Oyun 2019