Sağlıklı ve sağlıklı yaşamak, tüm durumlar için ipuçları)))
Başparmak
  • Küresel değerlendirme ortalaması: 5 üzerinden 5
 

Omega-3 Harika Yağ

İsmi "Star" dan bir galaksinin adı gibi geliyor Savaşlar, ama biliyoruz ki Omega-3 yağ asidi biraz bize yardımcı olacak bizden daha iyi. Ve söyleneden senOmega-3 girer ayrı olarak alınması gereken çoklu doymamış yağ asitleri grubu Vücudumuz, üretilmezler. Sağlıklı yağ kaynağıdır, Çoğu insan, bazı sebeplerden dolayı onları görmezden gelir (örneğin, Omega-3 tüketimi, izin verilen oranın% 50 ila 80'ini oluşturur.) doğru - daha fazla alacağız.İçin Omega-3'ün neye ihtiyacı var?Bilim adamları uzun zamandır Eskimoları bulmuşlar. nadiren kalp hastalığından muzdariptir - bunun nedeni yağlı yiyeceklerin bolluğudır. diyet Kalbin normalleşmesine ek olarak, Omega-3 vücudunuzu en çok etkiler. Bu da olumlu bir şekilde değil.daha az ölüm riskikan kolesterolü düşürürazarladı arter tıkanmasıvatandaşlık edecek basınçgelen toksinler ve serbest radikallerdiyabet ve astımla baş etmede yardımcı olurkanser riskini azaltırHem dedaha iyi cilt durumu. Eh, sadece bir mucize ilaç. Ve nerede içeriyordu?Omega-3'ün üç ana kaynağı balık, fındık ve tohumları. Çoğu zaman, yağ asitleri levrek, uskumru, halibut, sardalya bulunur, hamsi veya ton balığı (ayrıca havyar da vardır).


Üst Tohumlar - Keten tohumu, kabak çekirdeği veya ceviz (ayçiçeği tohumu, bu arada, ayrıca uyacak). Balık, mümkünse, taze seçmeye çalışın ve salata (onların yokluğunda, salata kolza tohumu veya susam yağı ile doldurabilirsiniz).


Omega-3 ayrıca sebzelerde bulunur - ıspanak, fasulye ve Brokoli.


Tüm bu ürünler ile en şiddetli gergin ise, Omega-3 olabilir kapsüller al (örneğin, balık yağı iç), sadece doktorunuza danışın bundan önce.

Ayrıca yağ yemek için iyi olduğuna inanılmaktadır Omega-3 asit ve diyet sırasında vücudu besler ve tonda tutar. cilt

Related news

Omega-3 Harika Yağ image, picture
Omega-3 Harika Yağ 75


Omega-3 Harika Yağ 46


Omega-3 Harika Yağ 59


Omega-3 Harika Yağ 48