Sınavda neler kullanabilirim ve 2019’da sınava ne girebilirim?

Yani, USE ... Bir çocuğun kalbi için bu kelimenin ne kadarı bir araya geldi ... Genel olarak, Puşkin her genç adam ve Rusya'daki her kız için bu kaderin etrafında kaynatılan ciddi tutkulara sahiptir. hayal.

Ne tür bir "Poltava savaşı"? Ne hakkında konuşuyorsun? Sınava bir pusula getirmeye çalışın - eğer Dantes bir bazuka ile bir düelloya gittiyse ...

Ve her zaman, böyle bir soruşturma organı tarafından gönderilen değişiklikleri Eğitim Bakanlığı olarak takip etme süreci ... Sadece bir çeşit fantazmagorik eşdeğer spor!

Sosyal ağlardaki tutkunun anahtarını kaynatıyorlar - herkes ilk önce her şeyi bulmaya çalışıyor ve bunu ötekilere övüyor, ve konuyla az ya da çok ilgili olan web siteleri hakkındaki tartışmalarda bu tür holivarlar gelişiyor. Bu görünüşte insana yakışır insanlar asla fark edilmeyecekti.

Genel olarak, ebeveynler öğretmenler için saklanır, çocuklar ilk gri kılları ve sinir bozukluklarını alırlar ve bu alemdeki dolandırıcılık için ekstra para kazanma fırsatına sahip olanlar, genç hanımların beklentisiyle neşeyle oyalanırlar. Kısacası, tüm iş.

Haydi iş yapmaya çalışalım ve raflarda, 2019'da USE'nin ne olacağını ve öğrencilerin teslimiyetinin başlangıcıyla birlikte ne gibi tuzakların olacağını bekliyoruz.

Sınav için neler alınır?

Basit bir gerçekle başlamak istediğiniz ipuçları: Daha azı daha iyidir - evet daha iyidir. Ancak, sınavda yanınızda ne kadar az olacağınız varsa, size daha az şans tanıyacak ve yaptırım uygulayacaklardır.

Sınavda neler kullanılabilir?

EGE'yi geçmek için belirli bir konu listesi için, tüm sınavların kalem alması (sadece jel ve sadece siyah) mümkündür ve gereklidir. Ama sonra - kendi başına. Örneğin, bir cetvelle farkedilirseniz, matematikte hiçbir suç olmayacak, ama, siz, oraya inandığınız her yerde, bir programlayıcı getirin - hatta programlanamaz!

Ayrıca ne bir iletki ne de bir pusula kullanabilirsiniz - geometri ve trigonometrinin temel yolunu dikkatlice okuyunuz, sanki o olmadan açıları hesaplayıp ölçebilmelisiniz. Evet ve çember elle çizmeyi öğrenecek. Evet, bu sadece karışıklığa neden olmayacak gibi görünüyor.

Ayrıca fizik için aynı cetvel ve programlanamayan hesap makinesi ve aynı zamanda coğrafya için bir iletki almasına izin verilir. Ama kimyada - sadece bir hesap makinesi. Öğelerin geri kalanında bilgisayar ve ofis araçlarını kullanmak prensipte yasaktır.

heg 2019 ile ne almak

Referans malzemelere göre: liste, kimya periyodik tablosunu ve hatta metal gerilimlerin elektrokimyasal tablosunu ve ayrıca çözünürlük tablosunu getirmenize izin verir - mutlu olabilirsiniz, hepsini tıkamak zorunda kalmazsınız.

Matematikte de, örneğin, bir profil geçişi ise, sınav materyalleri ile verilen beş trigonometrik formülü kullanmasına izin verilir. Bu, tabii ki, daha cimri, ama şimdi kim kolay?

Gerisi bir şey vermeyecek (fizik hariç - ama kendi mutfağı var) ve hiçbir şey taşımak mümkün olmayacaktır. Evet! Ve yine, bir cep telefonu kullanmamanızı bile düşünmeyin, hatta yanınızda getirin - sizi çift sayımda ortaya çıkaracak ve gözyaşları işe yaramayacaktır.

Her ne kadar kademeli olarak, sadece başkentte değil, aynı zamanda başka şehirlerde de, muayene odalarının girişindeki metal dedektörlerin çerçevesini oluşturmaya başlıyorlar, bu yüzden, onlar yine de bulunacak ve çıkarılacaklar.

Yiyecek ve diğer ihtiyaçlar

ne yapabilirim

Eğer sınavı yazacağınız seyircide bir su soğutucusu varsa, bu sizin yanınızda su bile taşıyamayacağınız anlamına gelir. Ve bu arada, eğer yok ise, bir hile sayfasını etiketin arkasına doğru sürükleyebileceğinizi düşünmeyin - kontrol edin.

Yemekle, her şey zor - seçenekler olmadan imkansız. Hiçbiri Gerçekten istiyorsan bile. Sevgili büyükannesinin kişisel isteğinde bile. Sadece sağlık kurulunun resmi izninden sonra ve özel olarak geliştirilmiş yönetmeliklere göre sağlık göstergelerine göre.

Sınav 3 saat sürmektedir ve 55 dakika tesadüfi değildir - sağlık standartlarına göre yaşınızdaki bir çocuk her 4 saatte bir yemek yemelidir. Bu nedenle, Minobr 3:55 4:00 değil karar verdi. Sabırlı ol.

Bu nedenle, sabahları evde iyi bir kahvaltı yapmayı unutmayın. Tabii ki, ne yemesi gerektiğini, mide rahatsızlığına neden olmamak için. Evet, ve içerken, dikkatli olun, çünkü bir dizi sıvı diüretik olabilir, örneğin, kahve. Bununla birlikte, burada, elbette, her şey bireyseldir. Bu arada, endişelenmeyin, tuvalete bırakın - hayvanlar değil. Ancak, elbette, eşlik etti.

Başka ne yasak?

hege 2019'da neler yapabilirim

Yukarıdaki kuralların ihlallerine ek olarak, konuşmalar, objelerin değişimi, sınavın yapıldığı yer dışındaki sınav materyallerinin kaldırılması, yerden bir yere nakledilmesi, fotoğrafların çekilmesi ve aynı zamanda ortaya çıkması için sonuçları başlatabilir ve iptal edebilir. yerden. Ve elbette hile için. Ama, onun hakkında - uzakta.

Hile sayfaları kullanmalı mıyım

Birisi hayatında hiç yazmamış ve hiçbir koşulda yazmamış bir kişiyi gösterirse, hemen Nobel Ödülü'nü alabilecek. "Lies" kategorisinde. Hepsini yaz.En kötü şöhretli mucizeler ve mükemmel öğrenciler bile, er ya da geç, kendilerini hazırlanmadıkları ve kötü bir işaret almaya isteksiz oldukları bir durumda bulurlar.

bu sınavda kullanılabilir

Hile sanatı öğrenilmelidir - dikkat çekicidir, teatral yetenekler, stresli bir durum ve çabuklukta hızlı bir şekilde gezinme becerisi gelişir. Ama ... sınavda değil! İnan bana, sınavdan dolayı bu sınavı mahvetmek ve bir yıl daha sertifika almadan oturmak ve kayıt olma fırsatı zalimce. Bu nedenle, kendine acıma bırakmak ve her şeyi öğrenmeye değer.

Açıkçası, bir haç, hiçbir koşulda mahmuzlara kategorik olarak yerleştirilmemelidir. Deneyimli öğrenciler ve geçmiş azgın ağır teknik üniversiteler öğrencileri neophytes'e yöneldiler: sınavdan önce hile sayfasına yaz!

Kelimenin tam anlamıyla birkaç kelimeyle ayırt etmeyi öğrenin, temel bir şey, bir bilgi yükünü açıkça oluşturmak için - bu, herhangi bir şekilde yararlıdır, çünkü kitaptaki tüm aşırı kabuğu ve suyu ayıklamak için size izin verir, size Bilgiyi hızlı ve net bir şekilde açıklar.

Buna ek olarak, yazarken, en azından bir şey hatırlayabilir ve aynı şeyi birkaç kez yeniden yazabilir veya daha sonra bu konuyla ilgili bilginizi kontrol ederek, gerekli miktarda materyali beynin içine herhangi bir sorun olmadan "sokabilirsiniz", çünkü Motor belleği de bağlanır.

Related news

Sınavda neler kullanabileceğinizi ve 2019’da sınava ne gireceğinizi image, picture
Sınavda neler kullanabileceğinizi ve 2019’da sınava ne gireceğinizi 22


Sınavda neler kullanabileceğinizi ve 2019’da sınava ne gireceğinizi 2


Sınavda neler kullanabileceğinizi ve 2019’da sınava ne gireceğinizi 39


Sınavda neler kullanabileceğinizi ve 2019’da sınava ne gireceğinizi 9


Sınavda neler kullanabileceğinizi ve 2019’da sınava ne gireceğinizi 50


Sınavda neler kullanabileceğinizi ve 2019’da sınava ne gireceğinizi 58